Kategória: Ötlettár

  • Vágdosni jó!

    Vágdosni jó!

    A 4 éves Bendi abba a korba lépett, hogy már ügyesen használja a gyerekollót és bizony imádja. Mindig vágdossa a papírokat. Hogy ne csak a végtelen vágdosás legyen, arra gondoltam készítek neki néhány vágós feladatot. Ennek végül a nagyobb fiú (7 éves) jobban örült mint a tesója, kivágta mindet egymás után. A következő blogbejegyzésemben ezeket…

  • Süni jelmez

    Süni jelmez

    Idén az ovis farsangon Bendi süni szeretett volna lenni. Ma van a buli és nagyon cuki lett, ezért úgy döntöttem megosztom, hogyan készült, hátha más is kedvet kap elkészíteni. 😉

  • Hógömb

    Hógömb

    Készítettünk a srácokkal ‘hó’gömböt. Külön a részletek is érdekesek és használhatók lehetnek;), figyelj!