Szivárvány eső :)

, ,

Ma gyönyörűségeset alkottunk:).

Balázs ajtaján még mindig a hóember dísz volt, de mivel úgy döntöttünk, a tél már inkább ne térjen vissza, kitaláltunk valami újat:).Ha már ma van a víz napja, valami vizeset;).

Hát íme:


Az elkészítése a következőképp történt:

1. Fehér pompomokat készítettem, majd ráragasztottuk egy felhő alakra kivágott papírra.

2. Kivágtunk színes papírokból esőcseppeket. A színeket Balázs választotta ki:).

3. Átfűztem egy kék színű fonalat a felhő alján, nekem 11 sor lett. Majd erre a 11 szál fonalra ráragasztottam a cseppeket. Olyan sorrendben, hogy minél színesebb legyen.

4. Kivágtam egy napocska formát, rajzoltunk rá szájat, ragasztottunk szemet és körbe ragasztottunk rá egy sárga fonalat (csak mert volt itthon:) ).

Majd ezt az egészet felragasztottuk Bali ajtajára, így meg is van a tavaszi ajtódísze:D.

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

About Me

Szia! Éva vagyok, két gyerek anyukája, kreatív alkotó és a Anyajátsszunk blog szerzője immár több mint 10 éve. Szenvedélyem, hogy a gyerekekkel töltött idő ne csak hasznos, hanem örömteli és emlékezetes legyen – ehhez keresek és osztok meg kreatív ötleteket, játékokat, fejlesztő tevékenységeket.

A blogot teljesen ingyenesen vezetem, szívből és lelkesedésből. Ha szeretnéd támogatni a munkámat, mostantól elérhető vagyok a Buy Me a Coffee platformon is – minden támogatás hatalmas lendületet ad az alkotáshoz!

Anyajátsszunk mellett két másik kreatív projektem is van:

  • 🎨 Creative • Studio – ahol a vizuális művészetek, design és kreatív tanulás találkoznak
  • 🖌️ EvaJoachim.design.blog – portfólióm és inspirációs gyűjteményem grafikáról, dekorációról és alkotásról

Lépj be velem a játékos alkotás világába – ahol az anyaság nemcsak kihívás, hanem kreatív kaland is!